październik

Open Hair Festival - 24.07.2016r.
17.08.2016

24 lipca 2016 roku odbył się Open Hair Festival. Open Hair to impreza, która łączy temat fryzjerstwa z modą, kosmetyką, wizażem, muzyką oraz sztuką i nawiązuje do postaci Antoniego „Antoine’a” Cierplikowskiego.

Wykorzystaliśmy tę imprezę na promocję szkoły. Dzięki takim wydarzeniom mieszkańcy naszego regionu mają możliwość poznać specyfikę zawodów znajdujących się w ofercie edukacyjnej naszej szkoły.

Open Hair Festival - 24.07.2016r.
Rekrutacja - postępowanie uzupełniające
17.08.2016

Zakończył się termin skladania wniosków w postępowaniu uzupełniającym. Komisja rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do nauki w naszej szkole. Listy zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Jednocześnie przypominamy o konieczności przedłożenia oryginału potwierdzającego posiadanie wykształcenia średniego do 11 sierpnia 2016r. W celu uzupełnienia dokumentów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Rekrutacja - informacje
07.07.2016

Zakończył się termin skladania wniosków a tym samym Komisja rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do nauki w naszej szkole. Listy zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Jednocześnie przypominamy o konieczności przedłożenia oryginału potwierdzającego posiadanie wykształcenia średniego do 11 lipca 2016r. W celu uzupełnienia dokumentów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Osoby, które chcą rozpocząć naukę w naszej szkole zapraszamy do złożenia dokumentów w postępowaniu uzupełniającym.

REKRUTACJA!!!
06.06.2016

Nabór na rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty.

Jesteśmy BEZPŁATNĄ policealną szkołą zawodową. Nie wymagamy matury! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kierunków, m.in.:

• opiekun medyczny - stacjonarny dzienny lub zaoczny,
  • terapeuta zajęciowy - stacjonarny dzienny,
  • technik weterynarii - zaoczny
  • technik masażysta - stacjonarny dzienny

Prowadzimy nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe:

•  T.7 Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich
  • T.8 Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego
  • R.3 Prowadzenie produkcji rolniczej
  • R.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Więcej informacji o kursach w zakładce KURSY

BĄDŹ ZAWODOWCEM WYBIERZ WŁAŚCIWY KIERUNEK ZDOBĄDŹ Z NAMI NOWY ZAWÓD

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
24.06.2016

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Absolwentom kierunków: technik masażysta, opiekun medyczny, opiekunka dziecięca oraz technik usług kosmetycznych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w życiu zawodowym.

2. Ogólnopolski Kongres Edukacji Pozaformalnej - 23.06.2016r.
16.06.2016

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji Pozaformalnej – KEP 2016, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2016 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Współorganizatorami kongresu są: Polska Izba Firm Szkoleniowych, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Kongres będzie okazją do zaprezentowania osiągnięć branży edukacji pozaformalnej – firm szkoleniowych, coachingowych, doradczych oraz dyskusji o barierach i problemach dotyczących sektora edukacyjnego.

Celem kongresu jest zamanifestowanie ważnej roli przedsiębiorców współtworzących rynek usług edukacyjno-rozwojowych i doskonalenia zawodowego a także propagowanie znaczenia edukacji pozaformalnej dla rynku pracy i realizacja idei uczenia się przez całe życie.

2. Ogólnopolski Kongres Edukacji Pozaformalnej - 23.06.2016r.
Egzaminy zawodowe
10.06.2016