Czy warto skorzystać z namiotów na weselu? 

Czy warto skorzystać z namiotów na weselu? 
19 maja 2021 0 Comments

Wesele w urokliwej scenerii na łonie natury? Wystawny bankiet w eleganckim stylu? A może kameralna uroczystość w miejscu pierwszego spotkania? Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, warto więc postarać się, aby było to niezapomniane przeżycie. Uznajmy, że wszystko jest możliwe do zrealizowania, jeśli tylko wiemy, jak to zrobić. Poznajmy sposób na wesele idealne.

Każde miejsce jest odpowiednie na wesele

Nie tylko sala weselna, czy też najpopularniejsza restauracja w mieście nadają się na przyjęcie weselne. Ponadto – to bardzo powszechnie stosowane sposoby na zorganizowanie przyjęcia. Jeśli jednak chcemy, aby wesele stało się przeżyciem nieszablonowym i urządzonym w naszym stylu, warto zdecydować się na wynajem namiotu na wesele https://crapex.pl/namioty-wystawowe-wynajem.html. W takiej przestrzeni możemy zorganizować przyjęcie marzeń, ponieważ nic nas nie ogranicza. Namiot weselny możemy postawić dosłownie wszędzie. Urokliwa łąka, okolice zabytkowego zamku, czy też własny ogród – każde miejsce jest dobre, aby postawić na nim namiot. Wesele stylizowane łatwiej urządzić w namiocie weselnym. Plener sprzyja oryginalnym i kreatywnym pomysłom na wątek przewodni uroczystości. Wypożyczalnia parkietów tanecznych zadba o odpowiednią ilość miejsca do romantycznego tańca, a wypożyczalnia stołów i krzeseł https://crapex.pl/meble-ogrodowe-wynajem.html o optymalną ilość miejsc siedzących. Najczęściej firmy zajmujące się wynajmem namiotów na wesele https://www.eventmeble.pl/zasady-wynajmu, oferują również opcje dodatkowe takie jak pełne wyposażenie namiotu w niezbędne elementy.

Ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi

Wynajem namiotów bankietowych https://www.eventmeble.pl/wynajem-puf to doskonały pomysł na każdą imprezę okolicznościową, jednak wesele w naturalnej scenerii z pewnością pozytywnie zaskoczy gości. Możliwość przechadzek i spacerów, oraz złapania oddechu na świeżym powietrzu to kusząca propozycja szczególnie dla gości, którym znudziło się siedzieć przy stole. Namioty weselne zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo, oraz ochronę przed niespodziewaną zmianą aury. Deszcz, chłód, palące słońce, a nawet gwałtowna burza nie są straszne, jeśli nad głową stoi stabilny namiot weselny. W chłodne dni warto skorzystać z wynajmu nagrzewnic, które nie tylko zapewnią ciepło, ale również dodadzą uroczystego klimatu poprzez naturalny płomień, który emitują. To swoiste udomowione ogniska zamknięte w eleganckiej i nowoczesnej oprawie.

Komfortowa przestrzeń dla pary młodej i gości

Co rozumiemy przez komfortową przestrzeń? To miejsce, w którym zarówno goście, jak i para młoda czują się dobrze i wyjątkowo. Namioty weselne są znacznie bardziej eleganckie, niż popularne hale namiotowe wykorzystywane w branży logistycznej, czy też produkcyjnej. Zróżnicowanie pod względem budowy pozwala na wynajem namiotów na wesele https://crapex.pl/realizacje.html otwartych wyposażonych jedynie w zadaszenie i konstrukcję bazową, półotwartych, lub całkiem zamkniętych. Co więcej, namiot otwarty może w kilka chwil zmienić się w zamknięty w razie nagłej burzy, jeśli wypożyczymy model z rolowanymi bocznymi ścianami. Namioty weselne najczęściej produkowane są w kolorze białym, dlatego łatwo za pomocą kilku sprawdzonych tricków dekoratorskich zmienić je w elegancką przestrzeń przeznaczoną do świętowania. Wynajmując namiot mamy nieograniczone możliwości w kontekście ilości zaproszonych gości. Jeśli planujemy niewielkie przyjęcie, wynajmijmy namiot mieszczący 20-30 osób, jeśli zaś marzymy o ogromnym weselu, namiot na 100 i więcej osób z pewnością spełni nasze oczekiwania. Pozostaje udekorować przestrzeń w ozdoby i kompozycje florystyczne, girlandy świetlne i kwiatowe, i można zaprosić gości do wnętrza.

Wyposażenie namiotu weselnego

Kiedy wyobrażamy sobie wesele w namiocie, przed oczami pojawiają się obrazki niczym z popularnych żurnali. Tak, o to właśnie chodzi, że przestrzeń namiocie weselnym możemy dowolnie zaaranżować. Nie musimy brodzić w trawie, mając na nogach szpilki, jeśli zdecydujemy się na parkiety taneczne https://www.eventmeble.pl/wynajem-parkietu-tanecznego na całym obszarze podłoża. Na tak przygotowanym stabilnym podłożu można z powodzeniem ustawić krzesła i stoły. Wynajem stołów i krzeseł https://www.eventmeble.pl/wynajem-foteli na wesele to świetny pomysł, ponieważ wypożyczając wyposażenie od profesjonalnej firmy, mamy gwarancję, że będzie ono niezwykłe. Krzesła z miękkim tapicerowanym obiciem i stoły  otulone białymi tkaninami wprowadzają podniosły i uroczysty nastrój, jednak to nie wszystko. Ogrom opcji dodatkowych oferowanych przez wypożyczalnię namiotów weselnych zaskakuje. Namioty mogą być wyposażone w zaplecze socjalne, a nawet toalety, pamiętajmy jednak o tym, aby miejsce, które wybierzemy, miało łatwy dostęp do wody i prądu. Wysokie dekoracje zawieszone pod zadaszeniem namiotu z pewnością dodadzą elegancji i zapewnią niepowtarzalny klimat. Do dekoracji możemy użyć kwiatów naturalnych lub sztucznych, lub zawiesić girlandy kwiatowe. Wiszące oświetlenie w eleganckich oprawach zapewni odpowiedni blask. Często firmy zajmujące się wypożyczalniami namiotów, oferując kompleksowe usługi, współpracują z przedsiębiorstwami zajmującymi się całkowitą dekoracją od A do Z, lub mogą takie polecić. Wtedy mamy gwarancję, że namiot weselny wraz z wyposażeniem i dekoracjami stworzą spójną całość aranżacyjną.