Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy swój wolny czas niemalże każdego dnia. Przygotowujemy posiłki, przechowujemy żywność, spożywamy potrawy. Niezwykle istotna jest kwestia odpowiedniego wyposażenia- powinno być innowacyjne, jednocześnie funkcjonalne. Jednym z ważniejszych elementów jest oczywiście kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L.

Co powinniśmy wiedzieć na temat kuchni gazowo-elektrycznej Bosch HXN390D50L? Czym powinna charakteryzuje się płyta gazowa? Jakie rodzaje grzania posiada kuchenka? Czy kuchenka Bosch jest w pełni komfortowa i bezpieczna? W jaki sposób prezentują się dane techniczne tego urządzenia? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników. 

Podstawowe informacje na temat kuchenki gazowo-elektrycznej

Kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L charakteryzuje się tym, że posiada płytę gazową, jak i również innowacyjny termoobieg 3D. W praktyce mamy pewność co do perfekcyjnego rezultatu pieczenia na kilku poziomach jednocześnie. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że płyta gazowa wykonana jest z wysokiej klasy stali szlachetnej. Jest to niemalże gwarancja wysokiej jakości, a także ponadprzeciętnego wzornictwa. Umożliwia to cieszenie się z gotowania przez dłuższy okres czasu. Ciekawym rozwiązaniem jest dość mocny palnik, który umożliwia gotowanie nawet do 3 kW. Termoobieg charakteryzuje się dobrymi rezultatami pieczenia, dzięki optymalnej dystrybucji ciepła na kilku poziomach jednocześnie. Kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L obsługiwana jest za pośrednictwem wyświetlacza LED z charakterystycznym, czerwonym podświetleniem. Użytkownik ma bezpośredni dostęp do funkcji czasowych, co z pewnością jest dużym udogodnieniem.

Czym powinna charakteryzuje się płyta gazowa?

Kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L - co warto o niej wiedzieć?Warto zwrócić uwagę na specyficzną płytę gazową, która niesie ze sobą wiele zalet. Mamy do czynienia z 4 palnikami. Dwa z nich są standardowe, jeden jest oszczędny natomiast inny szybki. Warto powiedzieć co nieco o każdym z tych palników. Kiedy stoimy przodem do urządzenia, wówczas lewy przedni palnik posiada moc 3 kW, co z pewnością jest wartością bardzo satysfakcjonującą. Jeśli chodzi o lewy tylny, jego moc jest już znacznie niższa, bowiem 1,75 kW. Podobnie wygląda to w przypadku prawego przedniego palnika. Jeśli chodzi o ten prawy tylny, jest on oszczędny, dlatego jego moc wynosi maksymalnie 1 kW. Ogromną zaletą tej płyty gazowej jest zapalarka elektryczna, która zintegrowana jest w pokrętle. W praktyce oznacza to, że zapalanie możliwe jest za pośrednictwem jednej ręki. Zabezpieczanie przeciwwypływowe gazu jest termoelektryczne, natomiast ruszt jest dwuczęściowy i emaliowany. Warto wspomnieć o ciekawie prezentującej się szklanej pokrywie. 

Jakie rodzaje grzania posiada kuchenka?

Kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L to kuchnia kombi, która jest wolnostojąca. Posiada aż 7 funkcji grzania, dlatego też każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Wśród nich wyróżnić można termoobieg 3D, grill z obiegiem powietrza, grzanie dolne, grzanie góra dół, funkcja pizza, termoobieg łagodny, zmienny grill o dużej powierzchni. Jeśli chodzi o regulacje temperatury- możemy ją ustawić od 50 stopni Celsjusza do 275 stopni Celsjusza, w zależności od naszych indywidualnych preferencji. W tym przypadku pojemność piekarnika wynosi 66 litrów. Warto wspomnieć o uchwycie drabinowym, a także o prowadnicach teleskopowych, które dostępne są jako wyposażenie dodatkowe. 

Czy kuchenka Bosch jest w pełni komfortowa i bezpieczna?

Warto również wspomnieć o tym, że kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L jest zarówno komfortowa, jak i bezpieczna dla nas i dla żywności. Godny uwagi jest wyświetlacz LED z czerwonym podświetleniem. Widoczny jest zegar elektroniczny, który ułatwia nam wykonywanie wielu czynności. Nagrzewanie się piekarnika odbywa się błyskawicznie. Warto wspomnieć o halogenowym oświetleniu wnętrza piekarnika, a także o standardowej szufladzie na akcesoria kuchenne. To wszystko sprawia, że kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L jest bardzo chętnie wybierana przez wielu klientów. 

W jaki sposób prezentują się dane techniczne tego urządzenia?

Zanim zdecydujemy się na zakup kuchni gazowo-elektrycznej Bosch HXN390D50L, warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się, jakie są jej dane techniczne. Przede wszystkim należy wspomnieć o skutecznym zabezpieczeniu przed uruchomieniem przez dzieci. Godna uwagi jest satysfakcjonująca klasa efektywności energetycznej A. Jeśli chodzi o zużycie energii w trybie tradycyjnych, jest to 0,98 kWh, natomiast z włączonym wentylatorem- 0,79 kWh. Kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L posiada oczywiście jedną komorę, natomiast ciepło uzyskiwane jest w sposób elektryczny. Objętość wynosi 66 litrów, a długość przewodu sieciowego oscyluje w granicach 120 cm. Jak widać kuchnia gazowo-elektryczna Bosch HXN390D50L z pewnością sprawdzi się niemalże w każdej kuchni.

Explore More

Kamera IP Dahua IPC-HDBW5421EP-Z 2,7-12mm 4Mpix Dome Seria Eco-savvy 2.0

Kamera IP Dahua IPC-HDBW5421EP-Z 2,7-12mm 4Mpix Dome Seria Eco-savvy 2.0
20 lipca 2021 0 Comments 0 tags

Bezpieczeństwo stanowi, według wielu osób, najważniejszy czynnik gwarantujący naszą radość z życia. Dlaczego tak jest? Poczucie bezpieczeństwa pozwala na uniknięcie wielu niepotrzebnych zmartwień, które mogą zaprzątać nam głowę, a tym

Jaki laptop wybrać?

Jaki laptop wybrać?
6 maja 2021 0 Comments 0 tags

Jaki laptop wybrać? A rynku jest bardzo dużo laptopów, netbooków, notebooków. Czasami trudno się zdecydować na konkretny model, a co dopiero jeśli chodzi o rodzaj. Naprawdę trzeba się trochę orientować,

Systemy bezpieczeństwa budynków

Systemy bezpieczeństwa budynków
1 grudnia 2022 0 Comments 0 tags

Systemy bezpieczeństwa budynków są integralną częścią każdego typu budynku. Zapewniają ciągłość działalności handlowej, bezpieczeństwo dóbr materialnych, własności intelektualnej, a przede wszystkim życia ludzkiego. Nieruchomości komercyjne, lotniska, sklepy detaliczne, przedsiębiorstwa przemysłowe,